Co, jak, dlaczego i właściwie po co?

Witajcie,
od kilku miesięcy organizujemy Randkuj Warszawo. To jest właściwie typowy speed-dating, ale tak się składa, że speed-dating kojarzy się źle, a Randkuj Warszawo jest fajne, więc nazywamy to po prostu Randkuj Warszawo.
Strona Randkuj Warszawo - jeżeli czegoś nie możesz znaleźć tu, to może będzie tam.
Od samego początku marzymy o tym, żeby zrobić randkę branżową. Trochę nas to przeraża, bo nie wiemy, czy komukolwiek się to już udało. Ale zakładamy, że musi się udać, bo skoro ze straightami się udaje, to z dziewczynami uda się nawet lepiej.
Pomóż nam.
Po pierwsze - zapisz się i chodź do nas.
Po drugie, przekaż info koleżankom, siostrom, byłym dziewczynom. Nawet, jeśli Tobie ta idea nie podchodzi (chociaż nie wiem, czemu miałaby nie podchodzić), wrzuć info na strony, o których Ty wiesz, a my nie.
Po trzecie, doradź nam (na maila randkujwarszawo@gmail.com albo w komentarzach), krytykuj, wspieraj lub wyśmiej. Będziemy wdzięczne.

Mamy takie przeczucie, że jeśli tylko się uda, to będzie świetnie.
Nazwałyśmy to Dziewczyny Warszawy (nie "dziewczyny z Warszawy" ani "dziewczyny warszawskie") bo mamy do Warszawy stosunek bardzo emocjonalny.
Jeśli więc chwilowo Warszawa jest Twoją jedyną towarzyszką, to chodź na Randkuj Warszawo - Dziewczyny. Nie obiecujemy, że się zakochasz, ale obiecujemy, że będzie fajnie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz