O co tu w ogóle chodzi?

Jeśli powiesz mi, że lubisz spędzać wieczory samotnie, oglądając seriale na laptopie, to ja mogę w to uwierzyć. Bo tak naprawdę, pół Warszawy tak spędza wieczory. A jak mówi mądrość ludowa, jeśli ja siedzę w domu i Ty siedzisz w domu, to może pójdziemy na randkę?

Dziewczyny Warszawy - Randkuj Warszawo to takie narzędzie, żeby wyciągnąć Was sprzed komputerów i umówić Was na randkę.

No więc chodzi o to, żeby się poznać.
Nie przez internet, tylko na żywo.
Idea "Dziewczyn Warszawy" nie różni się jakoś diametralnie od idei Randkuj Warszawo , a to z kolei ma wiele wspólnego z klasycznym speed-datingiem
Z tym, że na "Dziewczyny Warszawy" wstęp mają tylko dziewczyny, które chcą poznać inne dziewczyny.

W skrócie: usadzamy Was w określonej kolejności przy stolikach i każda z każdą rozmawia przez 5-7 minut. Po tych paru minutach Was przesadzamy i rozmawiasz z kolejną dziewczyną.
Po wszystkim zaznaczasz na liście imion z którą z nich chciałabyś nawiązać kontakt. Może być randkowy. Może być koleżeński albo zawodowy, ale z randkowego cieszymy się najbardziej :) Jeśli ta druga też Cię zaznaczy, wymieniam Was adresami e-mail.
Jeśli po spotkaniu stwierdzisz, że to jest głupie, źle się bawiłaś i w ogóle nikt Ci się nie spodobał, nie weźmiemy od Ciebie pieniędzy. Więc jedyne co ryzykujesz, to że się wynudzisz. Chociaż nie było jeszcze takich przypadków. 

Ten schemat jest prosty, jasny i uczciwy.
Spotykają się osoby o takiej samej orientacji seksualnej, wolne, otwarte i poszukujące. To naprawdę ma mnóstwo zalet.

Ewentualne wątpliwości rozwiewamy pod adresem randkujwarszawo@gmail.com